Přidejte se k naší skupině a sledujte čerstvé novinky z našeho zařízení!

Employee Image

Sáva Arabadžiev

Vedoucí Střediska výchovné péče
Ve Výchovném ústavu v Pšově pracuji od roku 2012, nejprve jako pedagog volného času, od roku 2014 pak jako vedoucí Střediska výchovné péče (SVP). Dále zde působím jako správce webových stránek.

Získal jsem středoškolské vzdělání na gymnáziu v Kadani, které jsem v roce 2012 zakončil státní maturitní zkouškou - tu jsem skládal z českého a anglického jazyka, informačních technologií a společenských věd. Téhož roku jsem začal pracovat ve výchovném ústavu a zároveň zahájil bakalářské studium oboru speciální pedagogika - vychovatelství na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze.

V roce 2010 jsem se stal členem dozorčí rady České asociace Powerbockingu o.s., kde jsem získal bohaté zkušenosti v oblasti volnočasových aktivit, teambuildingu a fyzioterapie. V roce 2013 jsem absolvoval kurz Finanční gramotnosti akreditovaný MŠMT.

Ve Výchovném ústavu v Pšově vytvářím Rámcový vzdělávací program (RVP) pro edukaci chlapců. Každoročně organizuji meziústavní soutěž v Páce a silovém trojboji. Jsem osoba zodpovědná za tyto webové stránky.

Na chlapce se snažím působit osobním vzorem. Upřednostňuji pohybovou terapii.

V otázkách souvisejících se Střediskem výchovné péče se obracejte na mou osobu.

Kontakt