Přidejte se k naší skupině a sledujte čerstvé novinky z našeho zařízení!

Co můžeme nabídnout

Naše zařízení koncentruje velké množství specialistů z různých oborů speciálně pedagogických, sociálních, psychologických a psychoterapeutických služeb. Tento všestranný pracovní team realizuje svou činnost na několika oddělených pracovištích v našem nově zrekonstruovaném areálu.

Oddělení ústavní výchovy (ÚV)Oddělení výkonu ústavní výchovy je organizováno v našem zařízení ve dvou budovách. Maximální lůžková kapacita oddělení pro výkon ústavní výchovy je 24 lůžek (3 výchovné skupiny).


Oddělení ochranné výchovy (OV)Oddělení výkonu ochranné výchovy je organizováno v našem zařízení ve dvou budovách. Maximální lůžková kapacita oddělení pro výkon ochranné výchovy je 16 lůžek (2 výchovné skupiny).


Středisko výchovné péče (SVP)Středisko výchovné péče je součástí VÚ a SVP Pšov a působí v rámci preventivních programů. Skládá se z ambulantního, stacionárního a pobytového oddělení. Kapacita SVP je 8 lůžek v pobytovém oddělení a až 18 míst ve stacionárním oddělení, a to v 4 - 8 týdenním programu. Více informací →


Výchovně léčebný program (VLP)Terapeutické oddělení (výchovně léčebný program) je organizováno v našem zařízení v jedné samostatné budově. Maximální lůžková kapacita oddělení je 8 lůžek (1 výchovná skupina). Program je pro chlapce s nařízenou ústavní či uloženou ochrannou výchovou.

Specializovaná oddělení

Naše zařízení je rozděleno do několika sektorů. Zjistěte více informací o každém z nich.